Powiatowa inauguracja roku szkolnego 2024/2025

W dniu 2 września 2024 roku odbyła się uroczysta  inauguracji nowego roku szkolnego  w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Zielonogórski.

W wydarzeniu w  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im.gen.Władysława Sikorskiego oraz w Liceum Ogólnokształcącym im.rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie udział  wzięli : Starosta Zielonogórski Tadeusz Pająk, Członek Zarządu Wojciech Waligóra, Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Anna Łagoda, ks.Józef Tomiak.

Starosta Zielonogórski Pan Tadeusz Pająk, życzył uczniom roku szkolnego pełnego wyzwań, inspiracji i sukcesów. Aby nauka przynosiła radość i satysfakcję, a każdy dzień w szkole był okazją do rozwijania swoich pasji i talentów. Nauczycielom życzył nieustającej pasji i cierpliwości, które będą motywować uczniów do odkrywania świata wiedzy.

Podczas uroczystego apelu Starosta wręczył uczniom CKZiU i LO stypendia dla uczniów wybitnie uzdolnionych.