Ostatnia w IV kadencji sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego

W czwartek, 13 listopada odbyła się ostatnia w tej kadencji sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego.

Radni podjęli zmiany uchwały budżetowej na 2014 rok, zmiany w „Planie Rozwoju Lokalnego Powiatu Zielonogórskiego na lata 2008-2015” oraz uchwalili „Roczny Program Współpracy Powiatu Zielonogórskiego z Organizacjami Pozarządowymi oraz Innymi Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na rok 2015".

Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego Edwin Łazicki i Starosta Zielonogórski Ireneusz Plechan podsumowali IV kadencję. Starosta przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Zielonogórskiego oraz najważniejsze osiągnięcia mijających 4 lat. Przewodniczący natomiast zaprezentował zgromadzonym efekty działalności Rady Powiatu Zielonogórskiego na przestrzeni 2010-2014 roku.

Na zakończenie XLI sesji Edwin Łazicki i Ireneusz Plechan podziękowali radnym, członkom Zarządu i Skarbnikowi Powiatu za zaangażowanie i wysiłek włożony w pracę podczas dobiegającej końca IV kadencji Rady Powiatu, życząc jednocześnie startującym w niedzielnych wyborach samorządowych uzyskania satysfakcjonujących wyników.