Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii szkół podstawowych

Zapraszamy do zgłaszania się do udziału w sztafetowych biegach przełajowych  w kategorii szkół podstawowych w ramach Mistrzostw Powiatu Zielonogórskiego. Wszystkie informacje poniżej:

Zawody odbędą się w dniu 12.04.2017 r. o godz. 11.00  na stadionie w Kargowej  w kategorii  szkół podstawowych.

Zgłoszenia  przyjmowane będą do 05.04.2017 r. w sekretariacie  SP w Kargowej pod nr tel. 68 35 25 296.

Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w minipiłce nożnej dziewcząt w kategorii szkół podstawowych
Uwaga !!!
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w piłce nożnej dziewcząt
Uwaga!!! Chętni do organizacji zawodów lekkoatletycznych.
Pilne!!! Potrzebne zgłoszenie organizatora Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w minipiłce nożnej.
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w piłce nożnej chłopców
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w minikoszykówce i minipiłce ręcznej
UWAGA ZMIANA TERMINU Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w piłce ręcznej Gimnazjada
UWAGA ZMIANA TERMINU Mistrzostwa Powiatu w koszykówce Gimnazjada
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w piłce siatkowej
31 grudnia upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendium sportowego
PILNE! UWAGA TENIS STOŁOWY GIMNAZJÓW!!!!!!!!!!!
Uwaga Gimnazja! Zmiana terminu Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym
Badminton, szachy, tenis stołowy,unihokej, mini siatkówka- 4