Archiwum aktualności

13 lipca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze odbyło się spotkanie uczestników projektu pt. "Mobilni po obu stronach Odry" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007-2013, Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr”. Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość.

10 lipca w Gminnym Centrum Kultury w Kargowej Wicestarosta Zielonogórski Waldemar Kotlarski otworzył wystawę poplenerową pt. "Powiaty oczami artystów", która jest ostatnim elementem projektu o tym samym tytule współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007-2013, Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr”. Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość.

Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski i Starosta Powiatu Sprewa-Nysa Harald Altekrüger zapraszają w piątek, 10 lipca o godzinie 17.00 do Gminnego Centrum Kultury w Kargowej na otwarcie wystawy poplenerowej pt. "Powiaty oczami artystów".

We wtorek, 30 czerwca w Szpitalu Rehabilitacyjno- Leczniczym dla Dzieci SPZOZ w Wojnowie odbyła się IX zwyczajna sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego, na której radni - po rozpatrzeniu sprawozdania finansowego Zarządu Powiatu Zielonogórskiego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Powiatu  w roku 2014 oraz zapoznaniu się z opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze o ww. sprawozdaniu, jednogłośnie udzielili Zarządowi Powiatu absolutorium za rok 2014.

Na podstawie art. 15 ust. 7 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2013 r. poz. 595 ze zm.) zwołuję IX sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego. Posiedzenie odbędzie się w dniu 30 czerwca 2015 roku o godz. 11:00 w Szpitalu Rehabilitacyjno - Leczniczym dla Dzieci SP ZOZ w Wojnowie; Kargowa Wojnowo 7a.