Wybór języka: pl

Aktualności

7 listopada o godzinie 10.30 w holu sulechowskiego ratusza uczniowie i nauczyciele ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulechowie spotkali się z Burmistrzem Sulechowa, urzędnikami i mieszkańcami gminy, którzy w tym czasie załatwiali sprawy w urzędzie, z okazji stulecia odzyskania niepodległości.

więcej

W czwartek, dnia 18 października 2018 roku o godz. 11:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53 odbyła się ostatnia LI sesja Rady Powiatu.

więcej

W poniedziałkowe popołudnie, 15 października 2018 r. w sali widowiskowej Sulechowskiego Domu Kultury im. F. Chopina pracownicy oświaty, grona pedagogiczne oraz emerytowani nauczyciele ze szkół i placówek z terenu powiatu zielonogórskiego świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Wyrazy uznania i najlepsze życzenia złożyli zebranym Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski oraz ks. kanonik Józef Tomiak. Nad całością uroczystości czuwała Irena Podsiadły, Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych.

więcej

W piątek, 12 października w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze obradowała Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego. Ostatni raz w tym składzie i w tej kadencji. W posiedzeniu udział wziął Wicestarosta Zielonogórski  Waldemar Kotlarski, członek rady i jednocześnie przedstawiciel Zarządu Powiatu Zielonogórskiego w radzie.

więcej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowa okazja do zastanowienia i refleksji nad tym jak ważną rolę odgrywa nauka i rozwój własnych umiejętności w życiu każdego z nas.

więcej

Ranking gmin

Mapa dojazdu