Wybór języka: pl

Czekoladowe muffiny, czekolada na gorąco, czekoladowe brownie - uczniowie z klasy Szkoły Przysposabiającej do Pracy ze Szkolnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulechowie mieli możliwość uczestniczyć w warsztatach "czekoladowych" w Lubuskim Ośrodku Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych w Kalsku. Jak widać na zdjęciach uczniowie doświadczyli pracy połączonej z ogromną przyjemnością.

W dniu 26 lutego 2019r.  od godz. 900 do godz. 1300, w auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie, ul. Piaskowa 53, odbędą się IX Powiatowe Targi Edukacji i Pracy pod patronatem Starosty Zielonogórskiego,  na które serdecznie zapraszamy.

Z wielkim smutkiem i poczuciem ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci ś.p. LESZKA NOWAKA

18.02.2019

Współpraca szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze ze szpitalem powiatowym w Sulechowie to temat spotkania marszałek Elżbiety Anny Polak z włodarzami powiatu zielonogórskiego: starostą Krzysztofem Romankiewiczem, wicestarostą Tadeuszem Pająkiem oraz prezesem zielonogórskiej lecznicy Markiem Działoszyńskim. Celem jest wypracowanie porozumienia dotyczącego funkcjonowania w sulechowskim szpitalu oddziałów klinicznych.

14 lutego br. odbyła się I Mała Olimpiada Przedszkoli Specjalnych w sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie.

Ranking gmin