Wybór języka: pl

Uczniowie klasy I wojskowej Liceum Ogólnokształcącego im. rtm. Witolda Pileckiego w Sulechowie przeżyli prawdziwą „żołnierską” przygodę. W dniach 03.06 - 07.06.2019 r. mieli możliwość uczestniczenia w obozie szkoleniowym. „Żołnierskie” doświadczenie zdobywali na terenie poligonu i pod bacznym okiem instruktorów oraz  żołnierzy 5 LPA  w Sulechowie. Obóz ten wynika z programu nauczania opracowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej przedmiotu "Edukacja wojskowa". Liceum Ogólnokształcące im. rtm. Witolda Pileckiego w Sulechowie kolejny raz uczestniczy w „Pilotażowym programem wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych”.

W dniu 27 czerwca 2019 r. Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze - Pani Anna Gołębska, przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Zielonogórskiego - Pani Edyty Dwojak podpisała umowę o dofinansowanie projektu „Razem aktywnie w przyszłość – II edycja”.

26 czerwca br. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53 odbyła się IX sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego.

Ranking gmin