Wybór języka: pl

Obchody Dnia Kobiet w Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie. Panowie przygotowali miłe niespodzianki dla Pań, w postaci autorskich wierszy i piosenek. Nie zabrakło również pięknych życzeń oraz słodkiego ciasta przy kawie i herbacie.

materiały: facebook.com/dps.trzebiechow

W dniu 14 marca 2019r. w godz. 850-1300 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie organizuje Festiwal zawodów - Dzień Otwarty Szkoły. Jest to przedsięwzięcie skierowane do uczniów klas trzecich Gimnazjum oraz klas ósmych Szkoły Podstawowej, ich rodziców, wychowawców, mające na celu pomóc młodym ludziom w podjęciu ważnej, życiowej decyzji, jaką jest wybór dalszej drogi kształcenia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministra Obrony Narodowej z dnia 4 października 2018  roku, w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2019 roku (Dz. U. poz. 1982) na terenie Powiatu Zielonogórskiego kwalifikacja wojskowa odbędzie się w dniach od 11 marca 2019 roku do dnia 1 kwietnia 2019 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Medyk” w Zielonej Górze, ul. Wazów 44 tel. 68 325-31-84

Dziś 8 marca, Dzień Kobiet

08.03.2019

Na podstawie art. 15 ust. 3 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym
(Dz. U. z 2018 r. poz. 995 z późn. zm.) Przewodniczący Rady zwołał V sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego.

Posiedzenie odbędzie się w dniu 12 marca 2019 roku o godz. 13:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego  (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53

Do konkursu przystąpiło 49-oro uczestników w trzech kategoriach wiekowych, z czego 9-oro dostało się do następnego etapu konkursu. Poziom konkursu był bardzo duży. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i cieszymy się z Waszego wkładu w kulturę i sztukę, zaś zwycięzcom życzymy powodzenia na następnych szczeblach konkursu!

W dniu wczorajszym tj. 26 lutego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie odbywały się IX Powiatowe Targi Edukacji. Przedsięwzięcie to zostało objęte Honorowym Patronatem Starosty Zielonogórskiego.

Ranking gmin