Wybór języka: pl

Aktualności

13 kwietnia 2018 r. w  Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Czerwieńsku odbyły się powiatowe eliminacje Lubuskiego Festiwalu Piosenki, organizowane w ramach przeglądów PRO ARTE 2018. Wykonawców, organizatorów oraz Radę Artystyczną  powitał Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski.

więcej

W dniu 11.04.2018 r. na sali audiowizualnej 4 Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego w Czerwieńsku oraz na terenie jednostki odbyło się ćwiczenie epizodyczne dotyczące udziału wydzielonych sił pułku w zwalczaniu skutków zdarzenia kryzysowego oraz współdziałania z układem pozamilitarnym.

więcej

Od 1 lipca 2016 trwa realizacja projektu pn. "Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Zielonogórskim", którego głównym celem jest zwiększenie efektywności i atrakcyjności szkolnictwa zawodowego w regionie.

więcej

10 kwietnia 2018 r. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Nowogrodzie Bobrzańskim gościł dzieci i młodzież z terenu powiatu zielonogórskiego, na powiatowym etapie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, organizowanego w ramach przeglądów PRO ARTE 2018.

więcej

5 kwietnia 2018 r., w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Świdnicy przeprowadzono szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, skierowane do dyrektorów szkół i placówek oświatowych oraz nauczycieli edukacji dla bezpieczeństwa - pracujących w gminach z terenu powiatu zielonogórskiego.

więcej

Życzenia Wielkanocne

29.03.2018

Ranking gmin

Mapa dojazdu