Wybór języka: pl

Dnia 25 marca br. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie odbyło się szkolenie dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych oraz pracowników Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze dotyczące zmian w prawie oświatowym, karcie nauczyciela oraz arkuszy organizacyjnych na rok szkolny 2019/2020. Wykładowcą była pani Elżbieta Rabenda.

21 marca - Pierwszy Dzień Wiosny

21.03.2019

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

21.03.2019

Dziś na ręce Pani Kamilli Szymańskiej Rzecznika Konsumentów Powiatu Zielonogórskiego gratulacje z okazji wyróżnienia za zasługi na rzecz ochrony konsumentów otrzymanego od UOKiK złożyli Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego Edwin Łazicki, Wicestarosta Tadeusz Pająk, Członek Zarządu Mirosław Andrasiak, Sekretarz Powiatu Ewa Seremak oraz Skarbnik Powiatu Edyta Dwojak.
Spośród wszystkich 370 rzeczników konsumentów, UOKiK wyróżniło 30 w tym Panią Kamillę. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

1 marca 2019 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu 75 logistyków z całej Polski walczyło w zawodach centralnych o tytuł laureata XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Wśród najlepszych logistyków w Polsce był uczeń Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie – Mateusz Pokrywka z kl. IIITL.

Ranking gmin