Wybór języka: pl

Aktualności

Rusza XIX edycja turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, będącego przepustką do marzeń o sportowej karierze dla setek tysięcy chłopców i dziewczynek z całego kraju. Tylko do 30 września na stronie turnieju nauczyciele i trenerzy mogą zgłaszać drużyny w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 i 12. Zwycięzców poznamy – tradycyjnie już – w maju na stadionie PGE Narodowym.

więcej

W dniu 18 września 2018 r. (wtorek) o godzinie 16:00 w lokalu Gminnego Ośrodka Kultury w Bojadłach przy ul. Bocznej 1 odbyło się zebranie uczestników scalenia wsi Bojadła, o którym była mowa w OBWIESZCZENIU STAROSTY ZIELONOGÓRSKIEGO z dnia 31.08.2018 r. Celem zebrania było odczytanie postanowienia Starosty Zielonogórskiego o wszczęciu postępowania scaleniowego stosownie do art. 7 ust. 3 ww. ustawy gruntów wsi Bojadła.

więcej

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej

18.09.2018

W czwartek, dnia 13 września 2018 roku o godz. 12:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53 odbyła się L sesja Rady Powiatu.

więcej

6 września 2018 r. w sali narad Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie przy ulicy Piaskowej 53 w godzinach przedpołudniowych rozpoczęło się szkolenie obronne dla kadry kierowniczej Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze, powiatowej administracji zespolonej i powiatowych jednostek organizacyjnych.

więcej

Ranking gmin

Mapa dojazdu