Wybór języka: pl

Seminarium pod Patronatem Starosty Zielonogórskiego nt. „Dostępność w projektach finansowych z funduszy UE” odbędzie się 03.10.2019 r. w godzinach 9:00 – 15:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego ul . Podgórna 7. Organizatorem Seminarium jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze.

Termin naboru kandydatów na członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego został przedłużony do 13.09.2019 r.

Na podstawie Uchwały Nr VIII.40.2015 Rady Powiatu Zielonogórskiego  z dnia 3 czerwca 2015r. w sprawie trybu powoływania członków, organizacji i trybu działania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Zarząd Powiatu Zielonogórskiego ogłasza nabór kandydatów na członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

30 sierpnia br. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul .Piaskowej 53  odbyła się XI sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego.

Witaj szkoło ! Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Ranking gmin