Wybór języka
powrót

Archiwum aktualności

O ofercie sulechowskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

20.10.2017

W gazecie "Tygodniowa" ukazał się artykuł o sulechowskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. 

W czwartek, 12 października w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Rotmistrza Witolda Pileckiego  w Sulechowie obecni i byli pracownicy oświaty ze szkół i placówek, prowadzonych przez Powiat Zielonogórski świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Wyrazy uznania i najlepsze życzenia złożył zebranym Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski.

 

więcej

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na bezpłatne spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 27 października w Zielonej Górze.

więcej

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1868) zwołuję XXXIX sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego. Posiedzenie odbędzie się w dniu 19 października 2017 roku o godz. 12:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53.

 

więcej

Debata z udziałem specjalistów i ambasadorów Województwa Lubuskiego, muzyka na żywo, pokaz mody, wyróżnienia dla liderek, stoiska oraz porady i wreszcie przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie w Lubuskim Teatrze – atrakcji podczas IX Lubuskiego Kongresu Kobiet nie zabraknie.

więcej

26 września br. w hali sportowo widowiskowej Zespołu Szkół w Sulechowie odbył się XIII Lubuski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Sulechowie, stowarzyszenie „Dlaczego nie” oraz Lubuski Oddział Olimpiad Specjalnych.

więcej