Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

We piątek, 14 października w sali balowej pałacu w Przytoku, w którym mieści się Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Przytoku, grono pedagogiczne Ośrodka oraz dyrektorzy i nauczyciele powiatowych szkół i placówek oświatowych, świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Wyrazy uznania i najlepsze życzenia złożyli zebranym Dariusz Wróblewski - Starosta Zielonogórski oraz Irena Podsiadły – Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Zielonej Górze.

Tradycyjnie jak co roku Nagrody Starosty Zielonogórskiego otrzymali wyróżniający się nauczyciele i dyrektorzy szkół. Starosta wręczył nagrody Beacie Henrykowskiej - Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Sulechowie, Mirosławowi Zelisko - Dyrektorowi Liceum Ogólnokształcącego w Czerwieńsku, Jerzemu Rozynkowi - Dyrektorowi Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie, Elżbiecie Towarek - Wicedyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie, Grażynie Płońskiej – Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Przytoku i Edycie Śniadeckiej – Wicedyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sulechowie. Wśród nagrodzonych nauczycieli znaleźli się: Romana Walenciak z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Przytoku, Barbara Grabowska z Poradni Pedagogiczno - Psychologicznej w Sulechowie, Ewa Bednarek z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie, Marta Kaszewska z Liceum Ogólnokształcącego w Czerwieńsku, Zbigniew Harasimionek z Zespołu Szkół Specjalnych przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym dla Dzieci w Wojnowie.

Po zakończeniu oficjalnej części goście uroczystości wysłuchali mini koncertu przygotowanego przez Romanę Walenciak, Bolesława Kołodziejskiego i Wojciecha Żabickiego - nauczycieli  z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Przytoku.

Filmik z występu prezentujemy na: https://www.facebook.com/powiat.zielonogorski/videos/427269030730194/