Lubuskie Konfrontacje Artystyczne w kategorii plastyka - Babimost

W czwartek 23 marca w Babimoście odbyła się kolejna część eliminacji powiatowych w konkursie Lubuskie Konfrontacje Artystyczne w kategorii plastyka. Eliminacje otworzyła Agnieszka Łukaszenko-Woźnica, dyrektor SDK w Sulechowie i prezydent Zrzeszenia Lubuskich Instytucji Kultury.

Po kilku godzinach zmagań młodych artystów jury wyłoniło najlepsze prace i nominowało do finału wojewódzkiego: Różę Wróblewską reprezentująca SDK w Sulechowie.

Nagrody i wyróżnienia wręczał Członek Zarządu Powiatu Zielonogórskiego Pan Mirosław Andrasiak. Gratulował uczestnikom posiadania pasji i zainteresowań związanych z plastyką. To w dzisiejszych czasach bardzo ważne, aby młodzi ludzie chcieli choć na chwilę porzucić komputery i telefony i oddać się pracy artystycznej – podkreślał.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!