Rada budowy dotycząca realizowanej inwestycji pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1193F w m. Podmokle małe W kierunku m. Laski”

W piątek 27 września br. w m. Podmokle Małe odbyła się pierwsza rada budowy dotycząca realizowanej inwestycji pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1193F w m. Podmokle małe W kierunku m. Laski”, na które Powiat Zielonogórski otrzymał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROGRAMU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH: Europa inwestująca w obszary wiejskie (operacja: Budowa lub modernizacja dróg lokalnych)Planowane zakończenie zadania listopad 2024.Całkowity koszt inwestycji: 1.633.954,48 złDofinansowanie z PROW: 1.039.434 zł.