Ogłoszenie o zwołaniu sesji Rady Powiatu Zielonogórskiego

Na podstawie art. 15 ust. 7 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2013 r. poz. 595 ze zm.) zwołuję XII sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego.

Posiedzenie odbędzie się w dniu 30 września 2015 roku o godz. 11:30 w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji, ul. Pocztowa 7 Nowogród Bobrzański.

Porządek obrad:

1. Otwarcie XII Sesji Rady Powiatu.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie Protokołu nr XI.2015.
  4. Informacja Starosty o działaniach Zarządu w okresie międzysesyjnym.
  5. Informacja Przewodniczącego Rady o działalności w okresie międzysesyjnym.
  6. Wnioski i zapytania Burmistrzów, Wójtów i Przewodniczących Rad Miast i Gmin.
  7. Wnioski i interpelacje radnych.
  8. Informacja o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, w tym o przebiegu realizacji przedsięwzięć sporządzoną za okres od 1 stycznia do 30 czerwca 2015 roku.
  9. Informacja o przebiegu wykonania budżetu Powiatu Zielonogórskiego za okres od 1 stycznia
    do 30 czerwca 2015 roku.
  10. Informacja o przebiegu wykonania planu finansowego samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej za okres od 1 stycznia do 30 czerwca 2015 roku.
  11. Podjęcie uchwał w sprawie:

a) zmiany uchwały Nr XXXIX/309/10 Rady Powiatu Zielonogórskiego z dnia 26 sierpnia 2010 r. w sprawie trybu prac nad projektem uchwały budżetowej Powiatu Zielonogórskiego,
b) przekazania Gminie Babimost zadania zarządzania drogą powiatową nr 2101F – ul. Dworcowa w Babimoście,
c) zmiany uchwały dotyczącej określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Zielonogórski oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków,
d) zmiany uchwały budżetowej na 2015 rok,
e) zmiany w „Strategii Rozwoju Powiatu Zielonogórskiego na lata 2014-2022”.

12. Odpowiedzi na wnioski i interpelacje radnych.
 13. Wolne wnioski i zapytania.
 14. Zamknięcie XII Sesji Rady Powiatu.

Informuję, iż porządek obrad może ulec zmianie.

Edwin Łazicki
Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego