Listy intencyjne z partnerami spoza sektora publicznego podpisane!

Przygotowania do realizacji 6 - letniego projektu pn. „Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Zielonogórskim” idą pełną parą. We wtorek, 12 lipca br.,  przedstawiciele Powiatu Zielonogórskiego: Dariusz Wróblewski Starosta Zielonogórski i Stanisław Okopień Etatowy Członek Zarządu Powiatu Zielonogórskiego podpisali listy intencyjne z partnerami projektowymi: Profi Biznes Group oraz Organizacją Pracodawców Ziemi Lubuskiej. W imieniu partnerów listy intencyjne podpisali: Sylwia Karina Majewska - Prezes Profi Biznes Group oraz przedstawiciele Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej Wiesław Ocytko - Wiceprzewodniczący Zarządu i Jarosław Nieradka - Dyrektor Biura.

W liście intencyjnym strony zadeklarowały partnerską współpracę w zakresie przygotowania i realizacji projektu w ramach Osi Priorytetowej VIII Nowoczesna Edukacja 8.4 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego 8.4.1 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIT Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020. Okres realizacji przygotowywanego projektu przewidziano od 01.07.2016 r. do 30.06.2022 r.

Przypomnijmy, że partnerzy zostali wyłonieni drogą otwartego konkursu ofert. Oferty w konkursie złożyło w sumie sześć firm, spośród których Zarząd Powiatu po zapoznaniu się z efektami pracy Komisji Konkursowej, z wynikami oceny merytorycznej złożonych w konkursie ofert oraz opinią Komisji, wskazał Profi Biznes Group i Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej do wspólnego przygotowania i realizacji projektu.