Informacja o wyborze podmiotów, spoza sektora finansów publicznych, do pełnienia funkcji partnera

W dniu 13 czerwca br. Zarząd Powiatu Zielonogórskiego dokonał wyboru podmiotów, spoza sektora finansów publicznych, do pełnienia funkcji partnera we wspólnej realizacji projektu w ramach osi priorytetowej VIII Nowoczesna Edukacja 8.4 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego 8.4.1 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIT Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, pn. „Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Zielonogórskim”.

Partnerzy zostali wyłonieni drogą otwartego konkursu ofert. Oferty w konkursie złożyło sześć firm, z tego do zadania nr 1, określonego w Ogłoszeniu Konkursu:

- Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa, ul. Kazimierza Wielkiego 1,  66-400 Gorzów Wlkp.,

- PROJECT HUB Sp. z o.o.ul. Trzcianecka 3e, 60-434 Poznań,

- MB Pneumatyka, ul. Rozwojowa 5, 66-100 Sulechów,

- Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej, ul. Reja 6, 65-.076 Zielona Góra

do zadania nr 2 i 3:

- PROJECT HUB Sp. z o.o.ul. Trzcianecka 3e, 60-434 Poznań,

- Profi Biznes Group Sylwia Karina Majewska Aleja Piastów 75/3,  70-326 Szczecin,

- Humaneo ul. Mikołaja Reja 20, 33-300 Nowy Sącz.

Zarząd Powiatu po zapoznaniu się z efektami pracy Komisji Konkursowej, z wynikami oceny merytorycznej złożonych w konkursie ofert oraz opinią Komisji, wskazał w Uchwale Nr 183.2016, z dnia 13 czerwca 2016 r. dwóch Partnerów do wspólnego przygotowania i realizacji projektu, gwarantujących rzetelną i sprawną realizację celu partnerstwa, a są to:

1) Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej, ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra, w zakresie realizacji zadania nr 1,

2) Profi Biznes Group Sylwia Karina Majewska, Aleja Piastów 75/3, 70-326 Szczecin, w zakresie realizacji zadań nr 2 i 3.