"Igraszki z diabłem” w Kargowej

Róbcie to dalej! - usłyszeli wielokrotnie od mieszkańców Kargowej aktorzy-amatorzy ze szkolnego teatru Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie, po zakończonym spektaklu pt. "Igraszki z diabłem”, wystawionym w Gminnym Centrum Kultury.

Niezwykłej urody całej inscenizacji tej zabawnej sztuki dodała gra świateł, budujących nastrój i dodających scenografii charakteru. Całości dopełniła muzyka i efekty specjalne. Blisko półtoragodzinny spektakl wydawał się być chwilą.

Po przedstawieniu widzowie mieli okazję porozmawiać z aktorami i skosztować specjałów przygotowanych i podanych przez uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Tego popołudnia było więc nie tylko pięknie, ale i smacznie.

Aprobata publiczności dla młodych aktorów i przygotowujących ich do ról opiekunów z pewnością będzie ogromnym zastrzykiem energii i zachętą do realizacji kolejnych spektakli.

Gorące podziękowania dla Pracowników Gminnego Centrum Kultury w Kargowej za przemiłą współpracę!.

opracowano na podstawie materiałów nadesłanych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie