Dzień Pracownika Socjalnego

„Dobroć polega na szanowaniu i kochaniu ludzi bardziej niż na to zasługują”.

św. Paweł z Tarsu

Z okazji przypadającego 21 listopada Dnia Pracownika Socjalnego wszystkim Pracownikom Socjalnym, szczególnie pracownikom Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze, Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie, a także osobom z pozarządowych organizacji charytatywnych i pomocowych współpracujących z Powiatem Zielonogórskim składamy najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za pracę na rzecz potrzebujących.

Niech nigdy nie zabraknie Państwu wrażliwości i otwartości na problemy podopiecznych, bo to właśnie od Waszego zaangażowania zależy ich przyszłość.

Dziękując za wysiłek, jaki wkładacie Państwo w wypełnianie codziennych, niełatwych obowiązków, życzymy niekończących się pokładów empatii, wielu sukcesów w wypełnianiu codziennej misji, dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Dariusz Wróblewski

Starosta Zielonogórski