zbiórka elektrośmieci

Był piękny słoneczny piątek 15. marca – o 9.00 rozpoczęliśmy zbiórkę elektrośmieci.W tym roku akcja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że pierwsze elektrograty przyjechały do nas już w czwartek – tu serdeczne podziękowania dla Pani dyrektor PZZD w Górzykowie, za udostępnienie placu już od czwartku, a także dla uczniów sp.nr 1 z Nowogrodu Bobrzańskiego i koordynującej akcję Pani Doroty Laskowskiej-Kabały, że mimo trudności dotarliście na miejsceW tym roku w akcję zaangażowały się:Gminy z terenu Powiatu Zielonogórskiego, DPS Trzebiechów, Dom dziecka w Klenicy, PZZD w Górzykowie, I L.O. w Sulechowie, Sp. 21 w Zielonej Górze, osoby prywatne, MOSIR Zielona Góra oraz rekordzista tegorocznej zbiórki:CKZIU w Sulechowie – blisko 2 tony elektrośmieci!!!W sumie w tym roku zebraliśmy blisko 10 ton co przełożyło się na 11.000zł.Podobnie jak w zeszłym roku pieniądze zostaną przekazane na działalność Domu Dziecka w Klenicy.Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę oraz firmie Eloroc recykling ze Strzelec Krajeńskich serdecznie dziękujemy.