Archiwum aktualności

Fundusz Pożyczkowy ECDF oferuje mikro, małym i średnim przedsiębiorcom prowadzącym działalność na terenie województwa lubuskiego szansę na realizację planów związanych z rozwojem firmy poprzez udzielanie pożyczek unijnych firmom, które zamierzają zarówno rozpocząć działalność, jak i rozwinąć już prowadzone działania biznesowe.

UWAGA! ŚRODKI DOSTĘPNE DO 30 CZERWCA 2015 ROKU!

Życzenia Wielkanocne

02.04.2015

Mile spędzonych Świąt Wielkanocnych,

radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół

oraz wesołej zabawy w lany poniedziałek

życzą

Waldemar Kotlarski

Wicestarosta

Dariusz Wróblewski

Starosta Zielonogórski

Edwin Łazicki

Przewodniczący Rady

Powiatu Zielonogórskiego

02.04.2015

31 marca w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych na spotkaniu pn. „Kształcenie zawodowe i wspieranie przedsiębiorczości w powiecie zielonogórskim” Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski uhonorował lokalnych przedsiębiorców dyplomem gratulacyjnym Wicepremiera, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

Sejmik Województwa Lubuskiego już po raz trzynasty organizuje konkurs pod nazwą Lubuski Laur Oświaty, mający na celu uhonorowanie osób , które wniosły największy wkład w rozwój oświaty Województwa Lubuskiego.