Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

Drodzy Wolontariusze,

dziś w dniu Waszego święta chciałbym Wam serdecznie podziękować za trud wkładany w Waszą codzienną pracę.

Dzięki Waszej obecności w życiu codziennym możliwe staje się skuteczne rozwiązywanie wielu bardzo specyficznych problemów. Wasza gotowość do działania oraz skuteczność w rozwiązywaniu szeroko pojętych problemów kształtuje życie społeczne. Skuteczne odpowiadanie na potrzeby otoczenia oraz solidarność więzi między ludźmi jest solidną konstrukcją, którą tworzycie.

Życzę Wam spełnienia marzeń, realizacji zamierzonych celów, a przede wszystkim tego, aby każdy dobry uczynek i każde dobre słowo wracało do Was dając siłę do dalszej pracy, by wysiłek wkładany w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi stanowił dla Państwa  źródło satysfakcji, a jednocześnie był inspiracją do podejmowania nowych zadań.

Krzysztof Romankiewicz

Starosta Zielonogórski