Spotkanie integracyjne dla najmłodszych

W dniu 22 września br. dzieci z rodzin zastępczych z terenu powiatu zielonogórskiego wraz z opiekunami wzięły udział w spotkaniu integracyjnym zorganizowanym przez pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II, przy współpracy Nadleśnictwa Babimost, na terenie rezerwatu przyrody Laski.

Jak wszystkie nasze spotkania, to również przebiegało we wspaniałej atmosferze. Opiekunowie mieli okazję do wzajemnych rozmów i wymiany doświadczeń, a dzieci dzięki ciekawej wycieczce edukacyjnej po rezerwacie, miały okazję zapoznać się z florą i fauną występującą na  terenie Nadleśnictwa Babimost oraz z zasadami ochrony przyrody.

Wszyscy znakomicie się bawili przy tworzeniu lasu w słoiku, posilając się kiełbaskami

i ziemniakami pieczonymi w wigwamie łowieckim Koła Łowieckiego „Jeleń” w Babimoście.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom jesiennego spotkania a w szczególności Panu Kazimierzowi Stempakowi  i Nadleśnictwu Babimost za pomoc w jego zorganizowaniu.