Ostatnie Posiedzenie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego

W piątek, 12 października w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze obradowała Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego. Ostatni raz w tym składzie i w tej kadencji. W posiedzeniu udział wziął Wicestarosta Zielonogórski  Waldemar Kotlarski, członek rady i jednocześnie przedstawiciel Zarządu Powiatu Zielonogórskiego w radzie.

Pod przewodnictwem Romualdy Jareckiej - Cieślak omówiono sprawy związane z zakończeniem pracy PRDPP tej kadencji, przyjęto sprawozdanie z działań rady. Ponadto poddano pod głosowanie przyjęcie  projektu  „Rocznego programu współpracy powiatu zielonogórskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego  na rok 2019”

Następnie uhonorowano podziękowaniami i kwiatami wszystkich członków rady za zaangażowanie i poświęcony czas na rzecz Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w pierwszej kadencji jej istnienia oraz promocję wolontariatu w powiecie zielonogórskim.