KOMPLEKS SZATNIOWO – SANITARNY wraz z podjazdem dla niepełnosprawnych w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie oddany do użytku!!!Na początku grudnia zakończył się remont kompleksu szatniowo – sanitarnego wraz z budową podjazdu dla niepełnosprawnych w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie.Inwestycja pod nazwą „Dostosowanie pomieszczeń do potrzeb osób niepełnosprawnych- remont szatni w sali gimnastycznej” została dofinansowana ze środków PFRON będących w dyspozycji Samorządu Województwa Lubuskiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górzew wysokości 120 000,00 złCałkowita wartość inwestycji wyniosła 263 204,00 zł. Kwota nieobjęta dofinansowaniem została zapewniona ze środków Powiatu Zielonogórskiego.