Dzień Pracownika Socjalnego

Szanowni Państwo,

Dzień Pracownika Socjalnego stanowi znakomitą okazję, by podziękować Pracownikom Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie im. J. Pawła II w Zielonej Górze, Domu Pomocy
w Trzebiechowie oraz osobom, których działalność związana jest z obszarem pomocy społecznej za zaangażowanie i wysiłek w pracy na rzecz drugiego człowieka.

To Państwo dajecie nadzieję i perspektywy na lepsze, godne życie, pomagacie odnaleźć sens codziennych zmagań. Taka postawa zasługuje na najwyższe uznanie i szacunek.

Życzę, by wysiłek wkładany w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi stanowił dla Państwa  źródło satysfakcji, a jednocześnie był inspiracją do podejmowania nowych zadań, przed którymi staje pomoc społeczna w naszym powiecie.

Z okazji Waszego Święta proszę przyjąć  najserdeczniejsze życzenia zdrowia,  siły i wytrwałości,  a także sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Krzysztof Romankiewicz

Starosta Zielonogórski