Nasze Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im Jana Pawła IIw Zielonej Górze zwyciężyło w etapie regionalnym konkursu IDOL w roku 2021. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu na IDOLa w ogólnopolskim finale.

W ostatni weekend odbyły się dożynki gminne w Drzonowie (gm. Świdnica). Było kolorowo, pachnąco a dookoła roztaczała się atmosfera radości. Powiat Zielonogórski reprezentował Starosta Zielonogórski Krzysztof Romankiewicz wraz z radnymi Rady Powiatu Zielonogórskiego Panią Danutą Pyrtko oraz Panem Adamem Jaskulskim.

14 sierpnia 2021 r. w Trzebiechowie odbył się Lubuski Piknik Zdrowia zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.

Wśród wystawców związanych ze służbą zdrowia znaleźli się przedstawiciele Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sulechowie oraz Szpitala Rehabilitacyjno Leczniczego dla Dzieci w Wojnowie.

Powiatowo-gminna Msza dziękczynna za plony i w intencji rolników i ich rodzin

05.08.2021

77. Rocznica Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy...

31.07.2021