Zaproszenie na spotkanie dotyczące dokonania oceny zabezpieczenia opieki zdrowotnej w powiecie zielonogórskim.

W dniu 4 marca o godz. 12.00 w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie, ul. Piaskowa 53 odbędzie się spotkanie, zorganizowane przez Starostę Zielonogórskiego Ireneusza Plechana z inicjatywy Wojewody Lubuskiego Jerzego Ostroucha, dotyczące dokonania oceny zabezpieczenia opieki zdrowotnej w powiecie zielonogórskim.

Zebrane materiały i analizy posłużą do opracowania Raportu o Stanie i Rozwoju Województwa Lubuskiego oraz będą przydatne m.in. w procesie zawierania umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.

W spotkaniu weźmie udział Wojewoda Lubuski i jego przedstawiciele, reprezentanci Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, inspekcji sanitarnej, straży pożarnej, inspekcji nadzoru budowlanego, Starosta Powiatu Zielonogórskiego, przedstawiciele powiatu i gmin oraz świadczeniodawcy z zakresu opieki zdrowotnej.