Dzień Edukacji Narodowej

We wtorek, 14 października w sulechowskim Zborze grona pedagogiczne, pracownicy oświaty oraz emerytowani nauczyciele ze szkół i placówek z terenu powiatu zielonogórskiego świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Wyrazy uznania i najlepsze życzenia złożyli zebranym Ireneusz Plechan - Starosta Zielonogórski oraz Andrzej Kowalski - Prezes Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sulechowie.

Tradycyjnie, jak co roku Nagrody Starosty Zielonogórskiego otrzymali wyróżniający się nauczyciele i dyrektorzy szkół. Starosta Zielonogórski wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Zielonogórskiego Edwinem Łazickim wręczyli nagrody: Grażynie Płońskiej – dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Sulechowie, Anecie Wojtkowiak – dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sulechowie, Jerzemu Rozynkowi – dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie, Elżbiecie Towarek – wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie, Anetcie Rosomackiej – nauczycielce w Liceum Ogólnokształcącym w Sulechowie, Annie Lipeckiej – nauczycielce w Liceum Ogólnokształcącym w Czerwieńsku, Mirosławie Kubiak – nauczycielce w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulechowie, Beacie Grygorczuk – pedagogowi w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sulechowie i Wojciechowi Żabickiemu - nauczycielowi w Zespole Szkół Specjalnych przy Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze.

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania uczestnicy wysłuchali koncertu Kwartetu Quadro.