Jubileusz 70-lecia Sulechowskiego Domu Kultury im. Fryderyka Chopina

11 lutego 2022 r. w Sulechowskim Domu Kultury im. Fryderyka Chopina, odbyła się gala z okazji jubileuszu 70-lecia istnienia SDK w Sulechowie. Wśród znamienitych gości, znaleźli się byli dyrektorzy, emerytowani pracownicy i oczywiście obecni pracownicy wraz Panią Agnieszką Łukaszenko-Woźnicą na czele - obecną dyrektor domu kultury.

Na gali zaprezentowane zostało nowe logo Sulechowskiego Domu Kultury, a chór Cantabile wraz z Dziecięcym Klubem Piosenki BLUSIK zaśpiewał skomponowaną na tę uroczystość piosenkę. Na zakończenie obchodów odbył się koncert sulechowianina Daniela Grupy.

Podczas gali nie zabrakło byłych i obecnych władz Sulechowa. Powiat Zielonogórski reprezentowali: Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego Edwin Łazicki,  Tadeusz Pająk – Wicestarosta Zielonogórski, Mirosław Andrasiak – Członek Zarządu Powiatu Zielonogórskiego oraz radni Rady Powiatu Zielonogórskiego.

Starosta Zielonogórski objął także  Honorowy Patronat nad imprezą.