Wybór języka: pl

Aktualności

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tekst jedn. Dz. U.z  2017 r. poz. 1868z późn. zm.) Przewodniczący Rady zwołał XLIII sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego. Posiedzenie odbędzie się w dniu 8 lutego 2018 roku o godz. 12:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53.

więcej

Z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski złożył wizytę w urzędach pracy. W poniedziałek 29 stycznia 2018r. życzenia i gratulacje dla pracowników Wojewódzkiego Urzędu Pracy przyjął dyrektor Waldemar Stępak. Natomiast 30 stycznia br. miało miejsce spotkanie pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Zielonej Górze i zaproszonych gości.

więcej

19 stycznia 2018r. odbyły się Powiatowe Spotkania Grup Jasełkowych, rozpoczynające powiatowe eliminacje z cyklu PRO ARTE, które Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze realizuje wspólnie z Powiatem Zielonogórskim i gminnymi ośrodkami kultury.

więcej

W roku szkolnym 2017/18 Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Czerwieńsku przystąpiło do realizacji działań w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Po konsultacjach z uczniami, rodzicami i pracownikami szkoły oraz pracownikami bibliotek podjęto decyzję o zakupie wybranych pozycji książkowych.

więcej

Ranking gmin

Mapa dojazdu