Wybór języka: pl

Kondolencje

30.06.2020

Nie żyje Bernard Grupa, wieloletni dyrygent chóru Cantabile w Sulechowie i chóru Moderato w Zielonej Górze.

23.06.2020

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł Bernard Grupa - wspaniały dyrygent i założyciel chóru Cantabile, Honorowy Obywatel Gminy Sulechów, wielokrotnie odznaczany państwowymi i lokalnymi wyróżnieniami za działalność kulturalną.

Składamy najszczersze wyrazy współczucia rodzinie oraz bliskim.

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2020 r. poz. 920) zwołuję XX sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego.

Posiedzenie odbędzie się w dniu 30 czerwca 2020 roku o godz. 10:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego  (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53

Wczoraj (środa 17.06.2020) na remontowanym moście w Cigacicach odbyła się wizytacja Pana Starosty Krzysztofa Romankiewicza wraz z Panią
Wojewódzką Konserwator Zabytków. Uczestniczył w tym spotkaniu również radny gminny Pan Zbigniew Trompa. Pan Starosta, Pani Konserwator,
Projektant Eryk Wroński zostali oprowadzeni po remontowanym obiekcie przez kierownika budowy Pana Tomasza Ulewicza.

Dyrekcja Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii  im. Ireny Sendlerowej w Przytoku

zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjno-terapeutyczną

W związku z przedłużającym się okresem ograniczenia działalności szkół i innych placówek oświatowych, przesyłamy do Państwa informację o ofercie edukacyjno – terapeutycznej  naszego ośrodka. Chcielibyśmy w ten sposób zasygnalizować, że w Młodzieżowym  Ośrodku Socjoterapii  jest otwarty  nabór na kolejny rok szkolny 2020/2021.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się

z naszą ofertą.

Matura 2020 r.

09.06.2020

Światowy Dzień Środowiska

05.06.2020

Na 5 czerwca przypada Światowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego - ustanowiony został przez Zgromadzenie Ogólne ONZ na Konferencji Sztokholmskiej w 1972 roku.

Dbajmy o nasze środowisko naturalne, segregujmy śmieci, nie zanieczyszczajmy powietrza i wody.

Dom Dziecka w Klenicy prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Maryi Niepokalanej odwiedzili dziś o godzinie 11:00 Starosta Zielonogórski Krzysztof Romankiewicz
i Wicestarosta Zielonogórski Tadeusz Pająk.

Międzynarodowy Dzień Dziecka

Ranking gmin