Wybór języka: pl

Archiwum aktualności

W czwartek, 27 lutego br., w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Sikorskiego w Sulechowie odbyła się XXXIV zwyczajna sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego. Udział w niej wziął Zarząd Powiatu, ze Starostą Ireneuszem Plechanem na czele. Obrady prowadził Przewodniczący Rady Powiatu- Edwin Łazicki.

21 lutego 2014 roku na auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie odbyły się IV Powiatowe Targi Edukacyjne. Organizatorem przedsięwzięcia jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie pod patronatem Powiatu Zielonogórskiego. Targi na stałe zagościły w kalendarzu imprez organizowanych przez szkołę i powiat. Już po raz czwarty gościliśmy przedstawicieli wyższych uczelni, wojska i szkół policealnych, którzy zachęcali młodzież do podjęcia nauki w ich placówce. Targi otworzył Starosta Powiatu Zielonogórskiego Ireneusz Plechan. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Jan Rerus – przewodniczący Rady Gminy miasta Sulechów, Edwin Łazicki – przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego. Patronat medialny objęła TVP Gorzów Wielkopolski.

Ranking gmin