Wybór języka: pl

Archiwum aktualności

W sobotę, 27 maja br. w Drzonkowie wspaniałą imprezę z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego otworzyła Anna Gołębska Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze oraz Wicestarosta Zielonogórski Waldemar Kotlarski. Było radośnie i bardzooo rodzinnie!

Fundacja "Przedsiębiorczość" zaprasza kobiety bezrobotne bądź bierne zawodowo do udziału w projekcie „Samozatrudnienie Twoją Szansą”.

26 maja br., w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze w przeddzień Święta Samorządu Terytorialnego spotkali się włodarze miast, gmin i powiatów z całego regionu. W IV Lubuskim Forum Samorządowym Powiat Zielonogórski reprezentowali starostowie Dariusz Wróblewski i Waldemar Kotlarski.

W piątek 26 maja br., w auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie, przeprowadzono szkolenie obronne dla powiatowej administracji zespolonej, dyrektorów powiatowych jednostek organizacyjnych oraz kadry kierowniczej Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze.

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim zaprasza na spotkania informacyjne dla jednostek samorządu terytorialnego dotyczące aktualnych naborów wniosków w ramach Krajowych Programów Operacyjnych i Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, które odbędą się 6 czerwca 2017 r. w Gorzowie Wielkopolskim oraz 7 czerwca 2017 r. w Zielonej Górze.

Ranking gmin