Wybór języka: pl

Archiwum aktualności

W czwartek 30 listopada br., w auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie odbyła się XL sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego, którą prowadził Przewodniczący Rady Edwin Łazicki.

więcej

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tekst jedn. Dz. U.z  2017 r. poz. 1868) Przewodniczący Rady zwołał XL sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego. Posiedzenie odbędzie się w dniu 30 listopada 2017 roku o godz. 12:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53.

więcej

Pracownikom Socjalnym z okazji Waszego Święta, a szczególnie zatrudnionym w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze i Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie, składam najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy uznania i podziękowania za pracę na rzecz mieszkańców powiatu zielonogórskiego.

więcej

Powiat Zielonogórski realizuje w roku 2017, podobnie jak w 2016 wieloletni program rządowy „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”, który ma na celu wspieranie w latach 2016-2020 organów prowadzących szkoły i biblioteki pedagogiczne, w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocją i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. 

 

więcej

Ranking gmin

Mapa dojazdu