Wybór języka: pl

Aktualności

8 sierpnia br., w siedzibie Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych w Zielonej Górze przedstawiciele stowarzyszeń i grup nieformalnych działających na terenie powiatu zielonogórskiego podpisali umowy na dofinansowanie projektów mających promować postawy i aktywność obywatelską wśród młodych mieszkańców Województwa Lubuskiego.

 

 

 

więcej

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, zaprasza 22 sierpnia na bezpłatne konsultacje. Będzie to szansa do indywidualnych konsultacji ze specjalistą do spraw Funduszy Europejskich z zakresu środków unijnych m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój, informacji na temat bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne. Do dyspozycji będą również bezpłatne materiały informacyjne.

 

więcej

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, zaprasza 9 sierpnia na bezpłatne konsultacje. Będzie to szansa do indywidualnych konsultacji ze specjalistą do spraw Funduszy Europejskich z zakresu środków unijnych m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój, informacji na temat bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne. Do dyspozycji będą również bezpłatne materiały informacyjne.

więcej

W dniu 24 lipca 2017 roku Starosta Zielonogórski podpisał umowę z generalnym wykonawcą projektu "e-Geodezja Powiatu Zielonogórskiego", czyli konsorcjum firm Galaxy- Systemy Informatyczne Sp. z o.o. z Zielonej Góry i Systherm Info Sp.z o.o. z Poznania, reprezentowanym przez Pana Artura Litkę. Projekt o wartości 2 992 342,58 zł jest współfinansowany w 85% przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej 2 Rozwój Cyfrowy, Działanie 2.1 Rozwój społeczeństwa informacyjnego Poddziałanie 2.1.1 Rozwój społeczeństwa informacyjnego- projekty realizowane formułą ZIT Regionalnego Programu Operacyjnego- Lubuskie 2020.

więcej

W piątek, 23 czerwca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie powiatu zielonogórskiego, mające na celu zapoznanie potencjalnych uczestników projektu "Lubuskie Inicjatywy Młodzieżowe - Budżet Inicjatyw Obywatelskich" z możliwościami i perspektywami rozwoju jakie niesie za sobą aplikowanie i uczestnictwo w projekcie.

 

 

 

więcej

Ranking gmin

Mapa dojazdu