Wybór języka: pl

Aktualności

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na bezpłatne spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 27 października w Zielonej Górze.

więcej

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1868) zwołuję XXXIX sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego. Posiedzenie odbędzie się w dniu 19 października 2017 roku o godz. 12:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53.

 

więcej

Debata z udziałem specjalistów i ambasadorów Województwa Lubuskiego, muzyka na żywo, pokaz mody, wyróżnienia dla liderek, stoiska oraz porady i wreszcie przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie w Lubuskim Teatrze – atrakcji podczas IX Lubuskiego Kongresu Kobiet nie zabraknie.

więcej

26 września br. w hali sportowo widowiskowej Zespołu Szkół w Sulechowie odbył się XIII Lubuski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Sulechowie, stowarzyszenie „Dlaczego nie” oraz Lubuski Oddział Olimpiad Specjalnych.

więcej

W piątek, 29 września br., w auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie, przeprowadzono szkolenie obronne dla powiatowej administracji zespolonej, dyrektorów powiatowych jednostek organizacyjnych oraz kadry kierowniczej Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze.

 

więcej

Zacznijmy od początku…. Na tegorocznych dożynkach powiatowo-gminnych w Świdnicy rozegrano II edycję Turnieju Gmin Powiatu Zielonogórskiego. W szranki stanęło 6 zespołów z gminy: Bojadła, Czerwieńsk, Kargowa, Świdnica, Trzebiechów i Zabór. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna ze Świdnicy i wygrała lot w obie strony na trasie Zielona Góra – Warszawa – Zielona Góra!

więcej

Ranking gmin

Mapa dojazdu