Wybór języka: pl

19 stycznia 2018r. odbyły się Powiatowe Spotkania Grup Jasełkowych, rozpoczynające powiatowe eliminacje z cyklu PRO ARTE, które Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze realizuje wspólnie z Powiatem Zielonogórskim i gminnymi ośrodkami kultury.

W roku szkolnym 2017/18 Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Czerwieńsku przystąpiło do realizacji działań w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Po konsultacjach z uczniami, rodzicami i pracownikami szkoły oraz pracownikami bibliotek podjęto decyzję o zakupie wybranych pozycji książkowych.

W Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze dnia 11 stycznia 2018r. w godzinach przedpołudniowych miało miejsce spotkanie świateczno - noworoczne. Marszałek Elżbieta Polak zaprosiła członków Oddziału terenowego Związku Sybirakow w Zielonej Górze.

Dnia 29 grudnia 2017r. w Starostwie Powiatowym w Zielonej Górze odbyło się uroczyste spotkanie w sprawie porozumienia Gminy Czerwieńsk i Powiatu Zielonogórskiego.

Gminna impreza? Zagrożenie wichurą? Poszukiwany kontakt z Urzędem? - od dziś żadna informacja nie ominie mieszkańca naszego powiatu, który na swoim telefonie zainstaluje bezpłatną aplikację mobilną „POWIAT ZIELONOGÓRSKI”. Nowość w aplikacji - kontakt do dzielnicowych.

Ranking gmin