Wybór języka: pl

Pracownikom Socjalnym z okazji Waszego Święta, a szczególnie zatrudnionym w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze i Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie, składam najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy uznania i podziękowania za pracę na rzecz mieszkańców powiatu zielonogórskiego.

Powiat Zielonogórski realizuje w roku 2017, podobnie jak w 2016 wieloletni program rządowy „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”, który ma na celu wspieranie w latach 2016-2020 organów prowadzących szkoły i biblioteki pedagogiczne, w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocją i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

O ofercie sulechowskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

20.10.2017

W gazecie "Tygodniowa" ukazał się artykuł o sulechowskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

W czwartek, 12 października w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Rotmistrza Witolda Pileckiego  w Sulechowie obecni i byli pracownicy oświaty ze szkół i placówek, prowadzonych przez Powiat Zielonogórski świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Wyrazy uznania i najlepsze życzenia złożył zebranym Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski.

Ranking gmin