Wybór języka: pl

70 lecie Liceum Ogólnokształcącego im. rtm Witolda Pileckiego w Sulechowie!

W sobotę 19.10.2024 r. Liceum Ogólnokształcące im. rtm Witolda Pileckiego w Sulechowie świętowało 70 rocznicę powstania.Ta uznana placówka kształci młodzież od 1954 roku.Szkoła słynie z sukcesów na olimpiadach i konkursach, zajmuje wysokie miejsca w rankingach liceów w Lubuskiem.

Część oficjalna uroczystości w sulechowskim Zborze poprzedziła msza św. Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Sulechowie w intencji szkoły, nauczycieli i uczniów.W uroczystej gali „wspomnień czar” udział wzięli zaproszeni goście, absolwenci, nauczyciele oraz uczniowie.

Pani dyrektor Beata Leśniak przyjęła liczne gratulacje, podziękowania i życzenia z okazji jubileuszu. Gratulacje z okazji 70 lecia szkoły i najlepsze życzenia złożyli Wicestarosta Powiatu Zielonogórskiego Agnieszka Szeląg i Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego Jacek Gębicki.

Z okazji jubileuszu Zarząd Powiatu Zielonogórskiego ufundował nowoczesną, skuteczną pomoc dydaktyczną w postaci tablicy multimedialnej.

Po części oficjalnej uczestnicy dzisiejszego spotkania zwiedzili szkole oraz spotkali się z nauczycielami. Na koniec wspólnego świętowania odbył się Bal Absolwenta.

Ranking gmin