Wybór języka: pl

Archiwum aktualności

12 lutego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski i Wicestarosta Waldemar Kotlarski wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Powiatu Oder-Spree, w trakcie którego planowano realizację wspólnego projektu służącego poprawie bazy dydaktycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie i Europaschule Oberstufenzentrum Oder-Spree w Fürstenwalde.

5 lutego 2015 roku w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii mieliśmy niebywałą przyjemność oglądania przedstawienia pt. „Skrzaty” wystawionego przez Szkolne  Koło Teatralne, prowadzone przez polonistkę panią Romanę Walenciak.

W imieniu Lubuskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Zielonej Górze zapraszamy do udziału w Szosowym Wyścigu Kolarskim „VIII PIEKŁO PRZYTOKU”, który odbędzie się podhonorowym patronatem Starosty Zielonogórskiego Dariusza Wróblewskiego.

TKKF proponuje również udział w "XIII PÓŁMARATONIE PRZYTOK".

Poniżej zamieszczamy regulaminy obu imprez:

27 stycznia to Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Z tej okazji Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski, Wicestarosta Waldemar Kotlarski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego Edwin Łazicki i członek Zarządu Powiatu Zielonogórskiego Jadwiga Oziemkowska wzięli udział w uroczystym spotkaniu zainicjowanym przez Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Zielonej Górze Edmunda Prekurata.

26.01.2015

W dniu 1 lutego o godz. 14.00 w Niederlausitzer Heidemuseum w Spremberg (Niemcy) odbędzie się otwarcie wystawy prac uczestników pleneru ”Kolory Europy 2014”.

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tekst jedn. Dz. U. z  2013 r. poz. 595 z późn. zm.) zwołuję IV sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego.

Posiedzenie odbędzie się w dniu 29 stycznia 2015 roku o godz. 13:30 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Sikorskiego (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53.

Ranking gmin