Wybór języka: pl

Dzisiaj Dzień Dziecka!!!

01.06.2021

Z uwagi na epidemię spowodowaną koronawirusem Starosta Zielonogórski podjął decyzję o zmianach obsługi interesantów Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze oraz Delegatury w Sulechowie na czas pandemii.

Urząd realizuje wszystkie zadania o charakterze publicznym, przy czym podstawą obsługi interesantów urzędu jest kontakt telefoniczny lub elektroniczny,
w tym za pośrednictwem platformy e-PUAP.

W dniu 19 maja 2021 roku Radni Rady Powiatu Zielonogórskiego reprezentujący Komisję Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz Ochrony Bezpieczeństwa Obywateli i Porządku Publicznego byli z wizytą na terenie Gminy Nowogród Bobrzański, Świdnica i Czerwieńsk.

Celem spotkania było sprawdzenie stanu infrastruktury drogowej, aby przygotować priorytety w inwestycjach drogowych na terenie całego powiatu w perspektywie najbliższych kilku lat.

30 maja Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

28.05.2021

W dniu 10 maja 2021r. w Klenicy w gm. Bojadła odbyło się spotkanie, podczas którego przekazano druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej torbę ratowniczą PSP – R1.

W spotkaniu uczestniczyli

ze strony Powiatu Zielonogórskiego:

Mirosław Andrasiak – Członek Zarządu Powiatu Zielonogórskiego

Aleksandra Szubert – Radna Powiatu Zielonogórskiego

ze strony Ochotniczej Straży Pożarnej w Klenicy:

Stanisław Filipczak – Naczelnik OSP

Adam Błaż