Wybór języka: pl

Mikołajkowe strojenie choinki

5 grudnia br. w budynku Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze miało miejsce wyjątkowe spotkanie o charakterze świątecznym. Urząd odwiedziła  grupa dzieci wraz z wychowawcą ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zaborze.

Podczas zwiedzania budynku, uczniowie mieli okazję porozmawiać ze Starostą Dariuszem Wróblewskim, który opowiadał o ciekawostkach związanych z powiatem oraz pracą na swoim stanowisku. Następnie dzieci przystąpiły do strojenia choinki, własnoręcznie wykonanymi ozdobami. W trakcie wizyty u Wicestarosty Waldemara Kotlarskiego czwartoklasiści mogli sprawdzić działanie magicznej tuby, która symuluje widoczność odblasków. Dzięki temu dzieci upewniły się jak ważne jest ich noszenie. Na koniec nie zabrakło drobnych mikołajkowych upominków.

Ranking gmin