Wybór języka: pl

Gratulacje dla organizatorów II Pikniku Rodzinnego w SOSW w Sulechowie!

Za nami II Piknik Rodzinny pod hasłem „Na morskiej plaży”, który zorganizował wraz ze sponsorami Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulechowie. We wtorek, 20 czerwca br. Wicestarosta Zielonogórski Waldemar Kotlarski podziękował Dyrektor SOSW Dagmarze Zientek za doskonałą organizację imprezy oraz wspaniałą atmosferę, jaka towarzyszyła wspólnej zabawie.

Przypomnijmy, że w czwartek 8 czerwca w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulechowie bawili się uczniowie wraz z rodzinami oraz lokalna społeczność. Podobnie jak w roku ubiegłym organizatorzy pikniku postarali się, żeby dla uczestników imprezy nie zabrakło licznych atrakcji. Była loteria fantowa z cennymi nagrodami, prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży, punkty rekreacyjno-sportowe, plastyczne i kulinarne. Miał miejsce pokaz motocykli, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Dla dzieci zorganizowane zostały liczne atrakcje m.in. dmuchane zamki, trampoliny, przejażdżki elektrycznymi kładami, malowanie twarzy i włosów, konkursy zręcznościowe i sprawnościowe. Dorośli sprawdzili swoje zdolności strzeleckie oraz umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Imprezę uatrakcyjnili swoją obecnością żołnierze i strażacy. Można było także poznać z bliska życie pszczół i proces produkcji miodu. Oprawę muzyczną imprezy zapewnił zespół Black &White.

Zaproszeni gości mogli zapoznać się bliżej z działalnością Ośrodka uczestnicząc w prezentacji filmu na temat metod i form pracy placówki oraz oglądając wystawę fotografii i prac wykonanych w ramach projektu „Żywe obrazy”.

Dzięki środkom pozyskanym w trakcie imprezy podopieczni Ośrodka będą mogli wyjechać na jednodniową wycieczkę nad morze.

SOSW w Sulechowie oraz stowarzyszenie „Dlaczego nie” działające przy Ośrodku dziękują sponsorom i uczestnikom zapraszając za rok na III już Piknik!

Fotorelacja z II Pikniki Rodzinnego: http://soswsulechow.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=177#gallery/177

Ranking gmin