Wybór języka: pl

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej stanowi wyjątkową okazję do zastanowienia i refleksji na tym, jak ważną rolę odgrywa nauka i rozwój własnych umiejętności w życiu każdego z nas.

Praca z dziećmi i młodzieżą - to trudne zadanie. Wymaga nie tylko poświęcenia i hartu ducha, ale przede wszystkim pasji, która nie przemija. Albert Einstein powiedział kiedyś, że „nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek”.
Jesteśmy przekonani, że Jego słowa odzwierciedlają pracę Pedagogów w szkołach naszego powiatu.

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty składamy wyrazy szacunku i uznania.

Życzymy Państwu, by codzienne trudności nie przysłaniały radości z pracy z młodymi ludźmi, oddanymi Państwu pod opiekę, a pełniona misja przynosiła satysfakcję.

Pozostajemy z szacunkiem

Ireneusz  Plechan