Wybór języka: pl

XLIV Sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego

XLIV Sesja Rady Powiatu ZielonogórskiegoW dniu 29 listopada 2022 roku o godz. 11:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53 miała miejsce XLIV Sesja Rady Powiatu ZielonogórskiegoXLIV Sesję Rady Powiatu przedstawiając porządek obrad otworzyła Pani Beata ZawadaWicestarosta Zielonogórski Tadeusz Pająk poinformował radnych o działaniach Zarządu w okresie międzysesyjnym.Podjęto uchwały w sprawach:1) zamiaru likwidacji Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Przytoku, (druk 290);2) Rocznego Programu Współpracy Powiatu Zielonogórskiego z Organizacjami Pozarządowymi oraz Innymi Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na rok 2023, (druk 291);3) pozbawienia kategorii drogi powiatowej odcinka dawnej drogi wojewódzkiej nr 282 od wybudowanego ronda w m. Łaz do skrzyżowania z nowym przebiegiem drogi wojewódzkiej za m. Przewóz - Bojadła, (druk 292);4) pozbawienia kategorii drogi powiatowej odcinka dawnej drogi wojewódzkiej nr 282 od wybudowanego ronda w m. Łaz do skrzyżowania z nowym przebiegiem drogi wojewódzkiej za m. Przewóz - Zabór, (druk 293);5) zmiany wieloletniej prognozy finansowej powiatu, (druk 294);6) zmiany uchwały budżetowej na 2022 rok; (druk 295);7) zmiany w „Strategii Rozwoju Powiatu Zielonogórskiego na lata 2014 – 2022” ; (druk 296);XLIV Sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego zamknął Pan Czesław Hołołub.

Ranking gmin