Wybór języka: pl

Spotkanie opłatkowe w Komendzie Miejskiej Policji w Zielonej Górze

19 grudnia 2018 r. Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze była miejscem spotkania opłatkowego. Policjanci i pracownicy cywilni oraz zaproszeni goście, wśród których był Wicestarosta Zielonogórski Tadeusz Pająk, zgromadzili się przy przygotowanym stole, dzieląc się opłatkiem oraz składając sobie życzenia świąteczne i noworoczne.

Komendant Miejski Policji w Zielonej Górze mł. insp. Jarosław Tchorowski podziękował policjantom za dotychczasową pracę i wysiłek jaki wkładają w służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu, a także życzył wszystkim spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
Życzenia policjantom i pracownikom policji złożyli także Wicestarosta Zielonogórski Tadeusz Pająk oraz Przewodniczący Rady Miasta Zielonej Góry Piotr Barczak. W spotkaniu wigilijnym brali również udział przedstawiciele władz samorządowych, instytucji i służb współpracujących z policją, a także przedstawiciele związków zawodowych i policyjni emeryci.

Nie zabrakło kolęd śpiewanych przez młodych adeptów Studia Piosenki „Rezonans” z MCKiE „Dom Harcerza” w Zielonej Górze.

Ranking gmin