Wybór języka: pl

Pierwsze miejsce dla Powiatu Zielonogórskiego

W dniu 4 marca br., w gabinecie Starosty Krzysztofa Romankiewicza, odbyło się spotkanie  pracowników wydziału budownictwa Starostwa Powiatowego w Zielonej górze z Zarządem Powiatu.

Spotkanie dotyczyło zajęcia pierwszego miejsca w krajowym rankingu Powiatów prowadzonym przez profesora Wojciecha Grabowskiego. Otrzymaliśmy wyróżnienie jako najprężniej rozwijający się region w sektorze budowlanym za lata 2022-2023! Wsparcie merytoryczno-prawne jakie zapewniali pracownicy Wydziału Budownictwa poszczególnym jednostkom w końcu zostało docenione.

To ogromne osiągnięcie wszystkich gmin, ich włodarzy i pracowników! Dziękujemy za Waszą ciężką pracę i determinację, która pozwoliła nam osiągnąć ten sukces.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę burmistrza Sulechowa, Wojciecha Sołtysa oraz pracowników gminy, dzięki którym w wyżej wymienionych latach powstało aż 372 660 m2 nowej powierzchni magazynowo-produkcyjnej.

Mirosław Andrasiak

Ranking gmin