Wybór języka: pl

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie ochrony i promocji zdrowia

W imieniu Zarząd Powiatu Zielonogórskiego ogłaszamy otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w 2024 roku w zakresie ochrony i promocji zdrowia oraz upowszechniania kultury fizycznej.Szczególnie mile widziane będą projekty promujące zdrowy styl życia wśród mieszkańców Powiatu Zielonogórskiego. W ramach upowszechniania kultury fizycznej szukamy inicjatyw propagujących aktywne formy spędzania czasu.Czekamy także na inicjatywy wspierające aktywność dzieci i młodzieży w szkolnych i międzyszkolnych wydarzeniach sportowych. Zapraszamy do składania ofert i współpracy na rzecz zdrowia i aktywności fizycznej w naszym powiecie!

Ranking gmin