Wybór języka: pl

Otwarcie drogi w Miejscowości Radomia, gmina Świdnica

Dnia  05.01.2023 w Miejscowości Radomia, gmina Świdnica odebrano kolejny etap zadania pod nazwą:

„Przebudowa drogi powiatowej nr 1144F na odcinku od drogi krajowej nr 32 do drogi wojewódzkiej nr 279 w m. Drzonów – II etap (km lokalny 0+000 – 0+686,10”  o całkowitej wartości  2.552.857,90 zł

Wykonawcą  robót było przedsiębiorstwo: SOWA R.J.K. Spółka Komandytowo-Akcyjna, ul. Wojska Polskiego 100C, 67-100 Nowa Sól, a nadzór  inwestorski prowadzony był przez firmę: PUI Piotr Owsiński, ul. Dekoracyjna 3 P5/2, 65-772 Zielona Góra.

Projekt  współfinansowany przez Lasy Państwowe, Powiat Zielonogórski i Gminę Świdnica.

W uroczystym otwarciu drogi wzięli udział zarówno  Wicewojewoda Olimpia Tomczyk-Iwko, Starosta Zielonogórski Krzysztof Romankiewicz, Wójt Świdnicy Izabela Mazurkiewicz-Kąkol a także Radni Powiatu Zielonogórskiego.

Z  ramienia RDLP  Dyrektorzy  Wojciech Grochala i  Arkadiusz Kapała, Pani Ewelina Fabiańczyk - Specjalista ds. edukacji leśnej, promocji i mediów, oraz  Nadleśniczy Rafał Ozimiński.

Ranking gmin